Oferta - nowe życie

W przypadku pakietu nowe życie spotykamy się dwa razy. Na sesji ciążowej przekazujecie mi informację o spodziewanym terminie przyjścia na świat Waszego dziecka, natomiast po narodzinach czekam na kontakt od Was, że jesteście już w komplecie i możemy ustalić datę sesji noworodkowej. W czasie dwóch fotograficznych spotkań uwiecznimy piękny czas oczekiwania, a także niesamowite chwile tuż po pierwszym spotkaniu z Waszym maleństwem.

inwestycja 2200 zł

  • 2 spotkania fotograficzne: sesja ciążowa oraz sesja noworodkowa
  • 40 ujęć (20 z sesji ciążowej + 20 z sesji noworodkowej) w wersji cyfrowej
  • 40 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15x23
  • album 20x20 (10 kart, album wykonywany jest po sesji noworodkowej)
  • dodatkowe zdjęcie z wydrukiem w cenie 50 zł

Czas oczekiwania to czas magiczny, często po latach wspominany jako jedyny czas w którym jeszcze skupiacie się wyłącznie na sobie. Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 28-34 tygodniem ciąży. Oczywiście termin jest tylko orientacyjny, jeśli masz ochotę - możemy spotkać się wcześniej lub później, najważniejsze jest Twoje samopoczucie. Sesja ciążowa może odbyć się w Twoim domowym zaciszu lub w plenerze. Jeśli zostaniesz mamą po raz kolejny, nie może zabraknąć na sesji starszego rodzeństwa maluszka. Termin sesji ciążowej należy zarezerwować z 4-6 tygodniowym wyprzedzeniem, dając sobie gwarancję na wykonanie sesji, gdybyś któregoś dnia zwyczajnie nie czuła się na siłach i chciała spotkać innego dnia. Sesja ciążowa trwa około 2h.

Sesje noworodkowe rządzą się swoimi prawami, jednakże to od Was zależy w jakiej formie sfotografuję pierwsze chwile Waszego dziecka. Może to być sesja lifestyle, lub sesja lifestyle z elementami pozycjonowania. Sesje noworodkowe pozycjonowane wykonuję do 14 doby życia, wtedy dziecko najwięcej śpi. Przy sesjach lifestyle nie ma takiego wymogu, spotykamy się do ukończenia przez dziecko 1 miesiąca życia. Podczas takiej sesji chcę zapisać Waszą bliskość i czułość. Sesja prowadzona jest zawsze wg rytmu maluszka. Sesja noworodkowa z elementami pozycjonowania jest indywidualna i bardziej wymagająca, dlatego jej czas jest zawsze dłuższy niż czas sesji lifestyle. Zazwyczaj spotykamy się na około 4h, tak aby były chwile na przygotowanie maleństwa, karmienie, przewijanie, i utulenie do snu.

ZAMÓW SESJĘ