Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Strona ta powstała z miłości do fotografii. Aparat jest nieodłącznym elementem mojego życia, odkąd pamiętam uwielbiam obserwować i zatrzymywać w kadrze chwile, które zdarzą się tylko raz. Te ulotne i niepowtarzalne, które w przyszłości staną się bezcenną pamiątką.

Prywatnie jestem przede wszystkim mamą, każdego dnia fotografuję codzienność moich dzieci. Zatrzymuję w kadrze magię chwil, chwytam dziecięcą beztroskę, emocje i gesty. Poza tym, uwielbiam podróżować i czytać książki. Lubię koty, zapach morza o poranku i ciszę w górach. Ale nade wszystko kocham fotografować.

To pasja sprawiła, że postanowiłam podzielić się z Wami swoim spojrzeniem na świat. Najczęściej jestem fotografem dziecięcym i rodzinnym, lubię towarzyszyć Wam w ważnych momentach Waszego życia, uwielbiam fotografię dokumentalną i lifestyle. Bardzo cenię sobie prostotę portretów, a także nieoczywistość reportażu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyśmy spotkali się w innym projekcie fotograficznym, ponieważ moim celem jest tworzenie niepowtarzalnych kadrów, które zostaną w Waszych sercach na zawsze. Wasze emocje na zdjęciach to dla mnie najpiękniejsza scenografia.